Dowozimy do Białej!

Pizzeria pod Klasztorem
☎ 606 779 549

Pizzeria Biała Pizzeria Biała
Pizzeria Biała Pizzeria Biała Pizzeria Biała

W trosce o Państwa bezpieczeństwo przekazujemy informację dla osób uczulonych i skłonnych do alergii zgodnie z rozporządzeniem 1169/2011 Unii Europejskiej.

ZOBACZ ALERGENY ZOBACZ NASZE MENU

Okolica Pizzerii..

W okolicy Pizzerii pod Klasztorem znajduje się kilka ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

Sprawdź już teraz i wybierz się na wycieczkę z rodziną i przyjaciółmi!


WIĘCEJ

Dlaczego pizza w naszej pizzerii? Proste!

Pizza to jedna z najpopularniejszych potraw kuchni włoskiej! Zależy nam na tym, aby nasze ciasto było chrupiące i delikatne, dlatego pizzę wypiekamy w wysokiej temperaturze dochodzącej do 500°C.

O walorach smakowych naszej pizzy nie będziemy długo przekonywać!

Do stworzenia smacznej pizzy potrzebne są nie tylko dobrej jakości składniki, ale także wiedza, umiejętności i serce włożone w trakcie jej produkcji.

W naszej pizzerii każda pizza zapewnia różne walory smakowe. W zależności od Twojego gustu możesz zamówić pizzę mięsną, wegetariańską, lub skomponowaną według własnego uznania.

Tylko u nas: prawdziwe włoskie ciasto, prawdziwe włoskie składniki! Lubicie pizzę z Oliwą z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia? DOSKONALE! Na życzenie do każdej pizzy Oliwa z oliwek za FREE!

Gwarantujemy, że wszystko to znajdziecie w naszej Pizzerii pod Klasztorem w Sulejowie!

Sekretem naszej pizzy jest ciasto..

puszyste w środku, chrupiące na zewnątrz.

Ciasto na pizzę to nasze oczko w głowie..
Wyrabiamy je z mieszanek wysokogatunkowych mąk sprowadzanych specjalnie dla nas z Włoch!
Ciasto przez 48 godzin dojrzewa w kontrolownych zmiennych temperaturach. Proces fermentacji naszego ciasta odbywa się w naszej pizzerii, a nie w Państwa żołądku.


Pizza z dowozem do Białej

Dzwonisz, zamawiasz, a my dostarczymy gorącą pizzę!

Mieszkasz w miejscowości Biała i chcesz zamówić pyszną pizzę z dostawą? Świetnie trafiłeś! Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszym internetowym menu. Jeśli więc lubisz smak prawdziwej włoskiej pizzy i jeśli zależy Ci na miłej i sprawnej obsłudze, to śmiało możesz nasz odwiedzić. Jesteśmy przekonani, że w szerokim menu naszej pizzerii znajdziesz swoją ulubioną pizzę. Musisz wiedzieć, że nasz doświadczony pizzerman przygotuje ją dla Ciebie korzystając ze świeżych składników, bazując na sprawdzonych włoskich przepisach. Pamiętaj, że kontaktując się z nami telefonicznie możesz zarezerwować stolik lub zamówić pizzę z dowozem do Białej!
Nie trać więcej czasu, już teraz zamów pyszną pizzę. Obiecujemy, że dostarczymy Ci ją tak szybko, jak będzie to możliwe!